Obchodní zástupci - specialisté v oblasti prodeje technických produktů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROFIMARKET - MTM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - obchodní zástupci - specialisté v oblasti prodeje technických produktů.

Náplň práce: Získávání nových zákazníků v regionu Moravskoslezského kraje Schůzky u zákazníků. Rozšiřování dodávaného sortimentu u zákazníků. Tvorba nabídek pro zákazníky. Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření Výborné obchodní, komunikační a prodejní dovednosti. Schopnost vytvořit a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy. Schopnost rychlého a efektivního řešení problémů. Schopnost učit se novým věcem. Základní znalosti práce na PC. Word, Excel. Řidičský průkaz „B“. Nabízíme: Práce na plný úvazek Částečně flexibilní pracovní doba, jednosměnný provoz Firemní automobil Služební mobilní telefon Mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků. Čím lepší prodejní výsledky, tím vyšší plat.

Společnost

PROFIMARKET - MTM, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostravská 555, 737 01 Český Těšín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROFIMARKET - MTM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROFIMARKET - MTM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému