APTO - interiérová i exteriérová svítidla a světelné zdroje určené pro veřejný i soukromý sektor, založené výhradně na LED technologii.

Junior projektant pro oblast světelných řešení - APTO a.s.

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 120 - 240 Kč / Hodina

Česká společnost hledá kandidáta v oblasti návrhu světelných řešení

Vaším úkolem bude:

  • tvorba světelně technických výpočtů a projektová příprava

Požadujeme:

  • znalost práce v AutoCad, DIALux (nebo RELUX), případně zaučíme
  • zkušenost s orientací v projektové dokumentaci výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, rozhodnost
  • důslednost a přesnost
  • časová flexibilita

Náplň práce:

  • návrhy světelně technických řešení podle požadavků
  • konzultace světelných řešení se zákazníkem
  • návrhy optimalizací světelných soustav
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce s projektanty

Nabízíme:

  • zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci na zajímavých a prestižních projektech pro nadnárodní i lokální klientelu (ŠKODA, BMW, IKEA) po celé EU
  • motivační nadprůměrné finanční ohodnocení
  • možnost rozvoje a sebevzdělávání
  • nástup možný ihned

Společnost

Apto a.s.

Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Švabinského 922/70, 14900 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Elektrotechnický sektor
Profese: Projektový manažer v oboru Informační technologie

Mzdové podmínky

Základní mzda: 120 - 240 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Apto a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Apto a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému