BRUSIČ KOVŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Works Manufacturing, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů - brusič kovů.

Místo výkonu práce:Okružní 1/1, České Budějovice Náplň práce: ruční broušení pneumatickou bruskou (cca 20 kg) kovových odlitků ve slévárenském provozu Požadujeme: fyzickou zdatnost, spolehlivost, přesnost, ochotu pracovat ve velmi špinavém a prašném prostředí, znalost srbského, ukrajinského, vietnamského či anglického jazyka výhodou Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost zajištění ubytování Pro první kontakt nejprve zašlete své CV na kontakt, budete kontaktování na domluvení schůzky.

Společnost

Bohemia Works Manufacturing, družstvo

Lokalita pracoviště

Okružní 1, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Brusič kovů v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Brusiči nástrojů a kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Works Manufacturing, družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Works Manufacturing, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému