Obsluha samoobslužné restaurace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TĚSNĚNÍ HARTMAN, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky - obsluha samoobslužné restaurace.

Kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně v předem domluveném termínu. - práce DPP/DPČ - příprava rychlého občerstvení - výpomoc s přípravou hotových pokrmů a práce s pokladnou (markování) v samoobslužné restauraci - výdej hotových jídel, nápojů - spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilita - práce v příjemném kolektivu, finanční odměny dle odvedené práce - strava, skipas zdarma, možnost dlouhodobé spolupráce - možnost ubytování.

Lokalita pracoviště

Olešnice v Orlických horách, Olešnice v Orlických horách, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Číšník, servírka v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Číšníci a servírky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TĚSNĚNÍ HARTMAN, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TĚSNĚNÍ HARTMAN, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému