Elektroúdržba - přípravář materiálu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LASTING SPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici - elektroúdržba - přípravář materiálu.

Způsob hlášení uchazečů: !!! P O U Z E !!! e-mailem - m.walterovákontakt Upřesňující informace: - přijmeme elektromechanika technicky zdatného na zkrácený úvazek do funkce elektroúdržba / spojená s funkcí příjem a výdej přízí -materiálu do výroby. Dle dohody možnost na plný úvazek. Nabízíme 6hodinovou zkrácenou pracovní dobu dle dohody a šikovnosti lze i na 8 hod. Mzda od 100 kč/ hod + odměny. Pracovní doba: dle domluvy Místo výkonu práce: Mánesova 1770, Sokolov

Společnost

LASTING SPORT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mánesova 1770, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LASTING SPORT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LASTING SPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému