Kuchař/ka ve školní jídelně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka ve školní jídelně.

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Požadujeme: vyučení v oboru "kuchaři" nutné, praxe v oboru min. 5 let nutná, praxe v obdobném velkokapacitním stravovacím zařízení (cca 800-1000 strávníků) výhodou. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Společnost

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Obrněné brigády 2258, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 970 - 13 970 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému