Kuchař/ka, pomocný kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Renáta Zemanová hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - kuchař/ka, pomocný kuchař/ka.

Místo výkonu práce: Guesto, Křížová 2, . Přijmeme 1 pomocného kuchaře(ku) a 1 kuchaře(ku): šikovné, samostatné, tvůrčí a zodpovědné a hlavně s chutí pracovat. Požadujeme zdravotní průkaz, chuť pracovat a rozvíjet se v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, nekonfliktní povahu a odolnost proti stresu. Pomocná kuchařka pokud je šikovná může být i bez praxe po ukončení studia (vyučena), zapracujeme. Nabízíme korektní jednání, příjemný kolektiv, spolehlivost a finanční ohodnocení za dobře vykonanou práci.

Společnost

Renáta Zemanová

Lokalita pracoviště

Křížová 111, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Renáta Zemanová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Renáta Zemanová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému