Automechanik / autoelektrikář osobních a nákladních automobilů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Unit Process s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů - automechanik / autoelektrikář osobních a nákladních automobilů.

Místo výkonu práce: Ostrava - Martinov Nabídky posílejte na email kontakt Nabízíme volné pracovní místo na pozici automechanik osobních i nákladních vozidel nebo autoelektrikář osobních a nákladních vozidel. Jedná se o dvousměnný provoz v Martinově. Požadujeme odbornou způsobilost řídičské oprávnění skupiny B , C,s dobrým zdravotním stavem , nekuřácké prostředí. Nabízíme plat od 20.000,- kč .

Společnost

Unit Process s.r.o.

Lokalita pracoviště

Martinovská 3168, 723 00 Ostrava 23 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Unit Process s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Unit Process s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému