Dělník/dělnice v elektrotechnice - obsluha zalévací linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dr.Techn. Josef Zelisko, Fabrik für Elektrotechnik und Maschinenbau Gesellschaft m.b.H.- organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - dělník/dělnice v elektrotechnice - obsluha zalévací linky.

Místo výkonu práce: Vysokomýtská 1104, Holice. Kontakt: telefonicky v pracovní dny 07:00 – 15:30 hod., e-mailem nebo osobně. Požadujeme: Vzdělání: USO technického směru (strojní, elektro) výhodou Náplň práce: zalévání proudových a napěťových transformátorů, obsluha zalévacích strojů, montáž dílů do zalévacích forem, obsluha VZV a zdvihacích zařízení. Průkaz řidiče VZV, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou. Požadujeme: pečlivost, ochotu učit se novým věcem Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu, příspěvek na kulturní akce, výhodný tarif MT. Místo je vhodné i pro absolventy.

Společnost

Dr.Techn. Josef Zelisko, Fabrik für Elektrotechnik und Maschinenbau Gesellschaft m.b.H.- organizační složka

Lokalita pracoviště

Vysokomýtská 1104, 534 01 Holice v Čechách (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dr.Techn. Josef Zelisko, Fabrik für Elektrotechnik und Maschinenbau Gesellschaft m.b.H.- organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dr.Techn. Josef Zelisko, Fabrik für Elektrotechnik und Maschinenbau Gesellschaft m.b.H.- organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému