Obsluha čtyřstranné frézy na dřevo

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - obsluha čtyřstranné frézy na dřevo.

Pozice: obsluha čtyřstranné frézy na dřevo Náplň práce: práce na čtyřstranné fréze včetně seřizování stroje. Požadujeme: vzdělání SOU vyučení v oboru "dřevo" - není podmínkou, trestní bezhúnnost, technická představivost a manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost. Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stálý pracovní poměr, zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí, motivační finanční ohodnocení, dvousměnný provoz, pracovní doba: ranní směna od 6:00 do 14.15hod., odpolední směna od 14:15 hod. do 22:15 hod., v případě manuální zručnosti možnost zaškolení na dalších strojích, zvyšování kvalifikace různými školeními, v případě jiného zaměření lze rekvalifikovat. Nástup: možný ihned Mzda: od 16.000,- do 20.000,- Kč/měsíc Kontakt: Ladislav Spálenský, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Kamýk nad Vltavou 132, 262 63 Kamýk nad Vltavou okr. Příbram

Společnost

SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kamýk nad Vltavou 132, 262 63 Kamýk nad Vltavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dělník dřevozpracující výroby v oboru Dřevozpracující a papírenský průmysl
Alternativní názvy profese: Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému