Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zelinger plast, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů.

Náplň práce: obsluha automatického lisu na výrobu malých plastových výrobků, odebírání výlisků, oddělování výlisků od vtoků a vizuální kontrola, kompletace a balení dle balícího předpisu, evidence. Směny jsou 12 hodinové (2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volno), nepřetržitý provoz. Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, dobrá manuální zručnost, čistý trestní rejstřík. Nevyžadujeme zvláštní vzdělání, pracovníky si sami zaučíme a zaškolíme. Výhody: příplatky zákoníku práce, docházkové a motivační bonusy, příspěvky na obědy- teplé jídlo vyjde na 28,- Kč, ZDARMA obuv a oděv Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod.

Společnost

Zelinger plast, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Zlín 1287, 763 02 Zlín 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zelinger plast, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zelinger plast, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému