SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EPICOS export import, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - seřizovač vstřikovacích a vyfukovacích strojů.

Obsluha a seřizování vstřikovacích a vyfukovacích strojů. Výroba a kontrola výrobků - obaly pro drogerii a kosmetiku, lahve PET, HDPE. Požadujeme: Praxe ve strojírenském oboru a praxe s lisováním velkou výhodou. Spolehlivost, manuální zručnost také. Nabízíme zázemí solidní firmy, práci v malém spolehlivém kolektivu. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 14.00 hod.

Společnost

EPICOS export import, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

U Kolory 231, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EPICOS export import, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EPICOS export import, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému