Projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Finio a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - projektový manažer.

místo výkonu práce: Evropská č.p. 657/120, Dejvice, 160 00 Praha 6 kontakt: Benediktová Helena, e-mail: kontakt Požadujeme: - min. SŠ, výhodou VŠ - vysoké nasazení, samostatnost, zodpovědnost, chuť inovovat a implementovat novinky na denní bázi, organizační a prezentační dovednosti - výborná znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel, Word, prezentační programy) - praxe alespoň 2 roky v jiné inkasní společnosti - trestní bezúhonnost Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou) - zázemí dynamicky rostoucí společnosti, jediné certifikované na správu a vymáhání pohledávek na inkasním trhu - odborné zaškolení v problematice - mladý, veselý, počtem menší avšak teamový kolektiv - platové podmínky: nástupní plat 20.000,- Kč + motivační hodnocení dle praxe a výkonu - zajímavé zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování - nástup možný IHNED Náplň práce: - řízení vlastních projektů společnosti, zodpovědnost za průběh a výsledky vymáhání - rozpracování daného projektu, řízení projektu s proaktivní zpětnou vazbou směrem na klienta a ostatní oddělení společnosti, reporting interní a externí - dodržování a tvorba metodických postupů dle potřeb klienta, zajišťování proškolení operátorů, Inkasních specialistů a Inspektorů v projektu, který řídíte - nastavení kontrolních mechanizmů procesů vymáhání, odpovědnost za postupy a činnost podřízených zaměstnanců v projektu, realizace náprav - vývoj nových inkasních postupů dle zadání projektu (jinak se řídíme směrnicemi a metodikami) - příprava podkladů pro partnerskou advokátní kancelář, spravujeme komplexní vymáhání pohledávek (mimosoudní, soudní, správní, exekuční vymáhání). - samostatně vykonávat všechny operace týkající se platební neschopnosti dlužníků v procesu mimosoudního, soudního a exekučního dle stanovených postupů - telefonické a písemné, osobní kontaktování klientů, dlužníků a dalších subjektů Své strukturované životopisy posílejte kontakt.

Společnost

Finio a.s.

Lokalita pracoviště

Evropská 657, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Finio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Finio a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému