Operátor/ka krajského call centra - práce z domu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor/ka krajského call centra - práce z domu.

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem - práce z domu. Pracovní náplň - Telefonické sjednávání schůzek s klienty České pojišťovny - Zaznamenávání dat do interní databáze - Zjišťování zpětné vazby od klientů - Úzká spolupráce s obchodním týmem a krajským ředitelem - Administrativa spojená s výkonem práce Požadujeme - Příjemný a milý projev po telefonu - Min. středoškolské vzdělání s výučním listem - Znalost ČJ - mluvená i psaná forma - Zápal pro úspěšnou práci - Uživatelskou znalost práce s PC - Samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu Nabízíme - Maximální odbornou a praktickou pomoc - Spolupráci na DPP - Možnost práce při studiu, pro maminky/tatínky na rodičovské dovolené, … - Získání praxe a možnost další spolupráce v rámci týmu - Zajímavou odměnu - Flexibilní pracovní doba - mobilní telefon, slevy na produkty ČP a další výhody Místo výkonu práce: home office Nástup: ihned nebo dohodou Kontakt: kontakt

Lokalita pracoviště

Mírové náměstí 3097, 400 01 Ústí nad Labem 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 000 - 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pojišťovna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pojišťovna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému