Telefonista/ka do realitní kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GOLDEN HOME GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonista/ka do realitní kanceláře.

Nabízíme práci na DPP telefonisty/tky pro realitní kancelář RE/MAX Magnum. Hledáme telefonistu/tku se zkušenostmi, příjemným hlasem a dobrými výsledky. Hledáme člověka, který se nebojí volat, má tah na branku a má zájem o realitní trh. Cílem telefonátů je domluvení schůzky klienta s realitním makléřem/ nabídka služeb - prodej a pronájem nemovitostí RK. Dohoda o provedení práce, odměna 75 Kč/hodinu. Prémie podle výsledků. Dobu a směnnost lze uzpůsobit vašim časovým možnostem. Práce je vhodná pro ženy na mateřské dovolené, absolventy i OZP Co nabízíme: o časovou flexibilitu, mobilní telefon s neomezeným voláním o zázemí celosvětové sítě RE/MAX o přátelský kolektiv a čestné jednání o možnost hlubší spolupráce o praxi v realitním oboru POŽADUJEME: o dobré komunikační a vyjednávací schopnosti o obchodní talent, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu o trestní bezúhonnost o sociální vyzrálost

Společnost

GOLDEN HOME GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Banskobystrická 819, 621 00 Brno 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOLDEN HOME GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GOLDEN HOME GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému