Elektromontér, elektromechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Družstvo Elektroprogres Praha hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici elektronici - elektromontér, elektromechanik.

Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj Kontaktní osoba pro první kontakt: Miroslav Pospíšil - tel.: kontakt, email:kontakt - 7:00 - 14:00 hod. na sídle firmy Upřesňující informace: převažující náplň práce je montáž a servis el.požární signalizace a silnoproudá elektroinstalace bytů a rodinných domků. Vyhláška 50/78 Sb. může být doplněna u nás. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, práce na PC - základní znalosti. Zaměstnancům poskytujeme benefity:stravenky, + 1 týden dovolené, po roce příspěvek na důchodové připojištění vy výši 1.000,- Kč měsíčně.

Společnost

Družstvo Elektroprogres Praha

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní technici elektronici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Družstvo Elektroprogres Praha výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Družstvo Elektroprogres Praha o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému