pracovníci v sociálních službách - ošetřovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pod hrází, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovníci v sociálních službách - ošetřovatel/ka.

Pozice: pracovníci v sociálních službách - ošetřovatel/ka Požadavky: Jde o poskytování komplexní přímé obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené uživatele, poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posilování životní aktivizace uživatelů a uspokojování jejich psychosociálních potřeb. Podmínkou je bezúhonnost, zdravotní způsobilost, komunikativnost, základní práce s PC. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Zaměstanecké výhody: stravování na pracovišti - zvýhodněná cena pro zaměstnance Nástup: ihned Hrubá mzda: 14.000,- Kč Kontakt: Soukalová Lenka Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Kdo nahlásil: Bc. Soukalová Lenka, tel.: kontakt od 8:00 - 16,00 hod, e-mail: kontakt Místo výkonu: Pečičky č.p. 25, Pečice, 262 31 Milín

Společnost

Domov pod hrází, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Pečice 25, 262 31 Milín, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pod hrází, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pod hrází, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému