pracovníci v sociálních službách - ošetřovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pod hrází, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovníci v sociálních službách - ošetřovatel/ka.

Pozice: pracovníci v sociálních službách - ošetřovatel/ka Požadavky: stačí rekvalifikační kurz - pracovník v sociálních službách. Zaměstnanec bude vykonávat práci zaměřenou na péči o seniory - pomoc při běžných denních úkonech, péče o vlastní osobu a hygienu, pomoc při stravování, aktivizaci a vedení základní dokumentace o uživateli. Podmínkou je bezúhonnost, zdravotní způsobilost, komunikativnost, základní práce s PC. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Zaměstanecké výhody: stravování na pracovišti - zvýhodněná cena pro zaměstnance Nástup: ihned Hrubá mzda: 16.500,- Kč Kontakt: Pavel Buchta, tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu: Pečičky č.p. 25, Pečice, 262 31 Milín

Společnost

Domov pod hrází, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Pečice 25, 262 31 Milín, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pod hrází, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pod hrází, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému