Specialista podnikatelských rizik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Generali Pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pojišťovací poradci specialisté - specialista podnikatelských rizik.

Místo výkonu práce: Velká Krajská 2, Litoměřice, 41201. Práce na PC, orientace v podnikatelské sféře, práce ve wordu, excelu. Komunikativnost, samostatnost , trestní bezúhonost. Náplní práce je vytváření nabídek pro malé a střední podniky. Řešení pojištění, zaměstnaneckých benefitů pro firmy. První tři měsíce dohoda o provedení práce, po té proběhne registrace u ČNB. Nabízíme: zdarma proškolení , firemní benefity, kariérní postup. Zázemí velké stabilní firmy. První kontakt: email na kontaktní osobu s životopisem nebo telefonicky 8,00 - 16,00hod.

Lokalita pracoviště

Třebenice, Třebenice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Pojišťovací poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Generali Pojišťovna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Generali Pojišťovna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému