Brigáda - Pracovník služeb v ADS - Roznos letáků Rýmařov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - brigáda - pracovník služeb v ads - roznos letáků rýmařov.

Místo výkonu práce: Rýmařov Vaší pracovní náplní bude: * doručování letáků a propagačních materiálů v Rýmařově a okolí ve Vámi zvoleném čase * doručování pěší pochůzkou Co od Vás očekáváme * spolehlivost, odpovědnost a pečlivost * výpis z rejstříku trestů * fyzickou zdatnost Co Vám nabízíme * časově nenáročnou práci vhodnou také pro aktivní důchodce, studenty nebo osoby na MD/RD * zaměstnání formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti * roznos reklamních/propagačních materiálů v průběhu celého dne v daných termínech (pružná pracovní doba) * odměnu dle počtu doručených kusů - úkolová mzda * nástup ihned nebo dle dohody Bližší informace na tf. čísle: kontaktnebo kontaktpaní Hloušková Zájemci se budou hllásit telefonicky od 7.00 do 15.00 hod. nebo e-mailem: kontakt Z: 5.9.2016

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

náměstí Míru 230, 795 01 Rýmařov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 63 - 63 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému