Pracovník/pracovnice informačního centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vzdělávací a rekreační centrum Lesná, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v informačních kancelářích - pracovník/pracovnice informačního centra.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Vzdělávací a rekreační centrum Lesná, o.p.s., Lesná č.p. 25, 435 45 Nová Ves v Horách Náplň práce - a) maloobchodní prodej zboží a služeb, b) komunikace s partnery, infocentry, cestovními kancelářemi (i na německém území), překlady textů, tlumočení (německý jazyk), c) komunikace a překlady textů (anglický jazyk), d) poskytování informací veřejnosti verbálně a písemně přímo v turistickém informačním centru i prostřednictvím komunikačních prostředků (telefon, e-mail) v českém a cizím jazyce (anglický a německý), e) spolupráce na přípravě a realizaci veřejných akcí konaných v Horském areálu Lesná i mimo něj, f) správa a aktualizace informací o turistickém ruchu v prostředí internetu a sociálních sítí, g) zajišťování, příprava a výroba propagačních materiálů z oblasti cestovního ruchu, propagace regionu i mimo něj jak na komerční, tak neziskové úrovni. Požadujeme - 1. znalosti práce ve Wordu, Excelu, Powerpointu, práce s internetem, zkušenosti s administrativní prací, 2. německý a anglický jazyk slovem a písmem. V místě výkonu práce není autobusová doprava.

Společnost

Vzdělávací a rekreační centrum Lesná, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Nová Ves v Horách 25, 435 45 Nová Ves v Horách, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vzdělávací a rekreační centrum Lesná, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vzdělávací a rekreační centrum Lesná, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému