Skladník - Horní Počernice, Picker, Retrak

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PetCenter CZ s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - skladník - horní počernice, picker, retrak.

Náplň práce:příjem a naskladnění zboží do skladu, včasná příprava zboží na výdej, práce s VZV práce se skenerem. Nabízíme: stabilní zázemí a práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, jistota výdělku = pravidelné výplaty, finanční ohodnocení závisející na Vašem výkonu, výkonnostní bonusy až 3 000 Kč hrubého. Zaměstnanecké benefity - stravenky, sleva na produkty, placené přesčasy. Pracovní doba Po - Pá (ranní / odpolední směna) - volné víkendy! Očekáváme: výpis RT,fyzická zdatnost, vysoká zodpovědnost a spolehlivost, vzdělání - minimálně základní škola, předchozí praxe v oboru vítána. Možnost i na DPP, DPČ.

Společnost

PetCenter CZ s. r. o.

Lokalita pracoviště

Do Čertous 2634, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PetCenter CZ s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PetCenter CZ s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému