prodavač/ka v cukrárně Maria

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost David Ševčík hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka v cukrárně maria.

Místo výkonu práce: Hotel Maria, Přívozská, Moravská Ostrava První kontaktv e-mailem: kontakt Hledáme uchazeče na částečný úvazek, práce je určená pro OZP pracovníky. Práce vhodná pro osoby s omezeným pohybem. Náplň práce: prodej a příprava baget v části Cukrárny Maria, v letních měsících pak změna na prodej zmrzliny. Podmínkou je zdravotní průkaz. Směny: ranní po-pá (9-14/14-19, max.5hodin), v letních měsících 1xměsíčně sobotní směna 8h. NÁSTUP IHNED! Zkrácený úvazek: 25 hod/týdně

Společnost

David Ševčík

Lokalita pracoviště

Poštovní 1142, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti David Ševčík výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost David Ševčík o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému