POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA DO PRODEJNY SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Michael Kvašnovský hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači sportovních potřeb - pokladní - prodavač/ka do prodejny sportovního vybavení.

HPP, možné i DPP na odpolední hodiny, období 10/2016 - 3/2017 Náplň práce: práce na pokladně, komunikace se zákazníky, asistence zákazníkům při výběru zboží, péče o prodejnu (doplňování a aranžování zboží) Požadavky : min. ukončená SŠ, min. základy AJ, znalost práce s PC, znalost sportovního sortimentu, dobrou orientaci v zimních sportech, komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita, čistý TR Nabízíme :zaměstnanecké výhody, práci v zajímavém prostředí. Životopis s motivačním dopisem zasílat na e-mail : kontakt

Společnost

Michael Kvašnovský

Lokalita pracoviště

Rudolfovská tř. 149, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači sportovních potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Michael Kvašnovský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Michael Kvašnovský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému