C/C++ Software Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DELL Computer , spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - c/c++ software engineer.

Místo výkonu práce: Hornopolní č.p. 3308/40, Ostrava V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email. Náplň práce: o Vývoj webových/desktopových aplikací v programovacím jazyku C/C++ o Práce na produktech známé produktové rodiny Toad anebo Shareplex o Navrhování, kódování a testování technických řešení o Implementace produktových změn, analýza problémů a oprava chyb v rámci Quality Assurance Požadujeme: o Zkušenost s vývojem softwarových aplikací v C/C++ o Angličtina na úrovni písemné komunikace Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3308, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DELL Computer , spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DELL Computer , spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému