Kreativní inženýr (Automotive) - Praha a Mladá Boleslav

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - kreativní inženýr (automotive) - praha a mladá boleslav.

Pro našeho významného zákazníka hledáme více uchazečů na pozice do vývoje a testování elektronických systémů. Pozice jsou určeny pro technicky vzdělané uchazeče se zájmem o automobily a jejich vývoj. Požadujeme: - VŠ technické zaměření (informatika, elektronika, doprava) VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY - Zájem o uplatnění v oblasti vývoje a testování elektronických systémů budoucnosti - Zájem o práci v týmu, podporovaným silným zahraničním zázemím - Znalost C, C++, Matlab Simulink, zkušenosti s programováním výhodou - Angličtina nebo němčina – středně pokročilá hlavně v oblasti výpočetní techniky Nabízíme: - Ohodnocení s pravidelným nárůstem - Kafetérii atraktivních benefitů - Vzdělávání, školení - Přístup k unikátním know how a práci, která vás bude bavit - Možnost výkonu práce v Praze či Mladé Boleslavi - Nástup po domluvě možný ihned Své životopisy v českém a anglickém/německém jazyce s fotografií zasílejte na kontakt. Všem vhodným zájemcům odpovíme obratem.

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému