Zámečník + Řidič sk. C

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OSVĚTLENÍ, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - zámečník + řidič sk. c.

Komu se hlásit : p.Smolík - kontakt, kontakt(7:00 - 16:00) email : kontakt Požadované dovednosti : řidičský průkaz sk. C, (profesní průkaz není podmínkou, aktivní řidič nákladního vozidla), dobré komunikační schopnosti, ochotu pracovat, časová flexibilita Zaměstnanecké výhody: Příjemné pracovní prostředí, motivační odměny, příspěvek na stravování

Společnost

OSVĚTLENÍ, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Boettingerova 2758, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OSVĚTLENÍ, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OSVĚTLENÍ, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému