pracovník front office

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Generali Pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - pracovník front office.

Místo výkonu práce: Velká Krajská 2, Litoměřice, 41201. Práce na PC, ovládání internetu, práce ve wordu, excelu. Komunikativnost, trestní bezúhonost. Náplní práce je servis a obsluha stávajících klientů na přepážce oblastní kanceláře pojišťovny. Řešení pojištění, investic, reklamací, znalost produktů PF , zpracování hypoték a vinkulací . První tři měsíce dohoda o provedení práce, po té proběhne registrace u ČNB. První kontakt: email na kontaktní osobu s životopisem nebo telefonicky 8,00 - 16,00hod.

Lokalita pracoviště

8.května 23, 410 02 Lovosice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Generali Pojišťovna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Generali Pojišťovna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému