SENIOR REDAKTOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JIRI MODELS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci - senior redaktor.

JIRI MODELS a.s. Nakladatelství s 27 letou historií, obratem 100 mil. Kč a meziročním nárůstem prodejů o více než 50 %, hledá vhodné kandidáty pro rozšíření týmu. Vyrábíme knihy, omalovánky, zábavné a naučné aktivity, hračky a další výrobky pro děti a to především v licenčních motivech Walt Disney (Frozen, Auta), Krtek, Hello Kitty, Šmoulové a mnoho dalších Náplň práce: " zodpovědnost za realizaci Publishingové části ediční plánu " zodpovědnost za koncepci výrobků/titulů - obsahovou i grafickou v kategorii Publishing " zodpovědnost za rozpočty jednotlivých výrobků/titulů a efektivní vynakládání finančních prostředků " zodpovědnost za dodržení stanovených termínů " navrhování edičního plánu v kategorii Publishing " zodpovědnost za realizaci a rozvoj výrobkového a licenčního portfolia v souladu s edičním plánem " řízení týmu - kreativní manažer, externí a interní grafici, literární redaktor " aktivní participace v programové radě " získává zpětnou vazbu cílových skupin, pro které jsou výrobky/tituly určeny, pracuje s ní při neustálém zlepšování výrobků/ titulů " koordinace projektů s výrobním oddělením Požadujeme: " SŠ vzdělání (VŠ výhodou) " Praxe v oboru (na vedoucí pozici výhodou) " manažerské dovednosti " kreativní myšlení " vyjednávací a prezentační schopnosti, uměni jednat s lidmi " přesvědčivost při dosahování obchodních cílů - houževnatost " výbornou znalost českého jazyka " výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev - min. B1) " skvělé komunikační dovednosti " vysoká zodpovědnost, pečlivost " schopnost práce pod tlakem " velmi dobrá znalost MS Office a grafických programů (InDesign, Photoshop, Illustrator a další) " obchodní duch, tah na bránu " ochota cestovat " řidičský průkaz sk.B. Mzda od 30.000 Kč. První kontakt e-mailem na kontakt, po 1. kole výběrového řízení budou uchazeči, kteří splní uvedené požadavky, kontaktováni k osobnímu pohovoru.

Společnost

JIRI MODELS a.s.

Lokalita pracoviště

K Lipám 345, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JIRI MODELS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JIRI MODELS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému