dělník do výroby dřevěných briket (RUF)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ruční baliči - dělník do výroby dřevěných briket (ruf).

Pozice: dělník do výroby dřevěných briket (RUF) Požadavky: tresní bezúhonnost, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stálý pracovní poměr, zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí, motivační finanční ohodnocení, jednosměnný provoz, pracovní doba: ranní směna od 6:00 do 14:15 hod, zvyšování kvalifikace různými školeními, v případě jiného zaměření lze rekvalifikovat Nástup: ihned Mzda: od 13.000,- Kč/měsíc Kontakt: Ladislav Spálenský, tel: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Kamýk nad Vltavou 132, Kamýk nad Vltavou, 262 63

Společnost

SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kamýk nad Vltavou 132, 262 63 Kamýk nad Vltavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Balič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Ruční baliči

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému