Automechanik/automechanička, opravář/ka nákladních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - automechanik/automechanička, opravář/ka nákladních vozidel.

Místo výkonu práce Pardubice - Čeperka. Přijmeme automechanika popř. opraváře zemědělských strojů na opravy a údržbu vlastních nákladních vozů značky MAN. Zkušenosti při opravách nástaveb nebo zvedacích čel výhodou. Dále výhoda, svářečský průkaz CO,AL,Plamen - řidičský průkaz skupiny C - není podmínkou. Nabízíme pravidelnou pracovní dobu 8h -víkendy volné - osobní přístup v rodinné společnosti - vše na vzájemné domluvě. Pracoviště obec Čeperka- vlastní nové dílny. Odvoz z a do Pardubic služebním vozidlem. Pracovní oděv + ochranné pomůcky. Možný příspěvek na dopravu. Zaměstnanecké výhody8): Stabilní zázemí , firemní oblečení , nová vozidla , osobní přístup, zaměstnanecké bonusy , příspěvky na dopravu do zaměstnání , Nástup možný IHNED První kontakt telefonicky (pracovní dny 8:00 - 18:00 hod.), e-mailem nebo osobně - dle dohody.

Společnost

AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jiráskova 162, 533 45 Opatovice nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému