Řidič/ka - rozvoz pizzy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOOD PRODUCTS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič/ka - rozvoz pizzy.

Místo výkonu práce: Korunní 973/13, Ostrava - Mar.Hory Bližší informace Vám sdělíme při osobním pohovoru nebo na tel. Čísle kontakt( volat pouze mezi 10.00 - 20.00 hod.) Případně přes email: kontakt Praxe vítána, ale není podmínkou. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost Ostravy, časovou flexibilitu (krátký/dlouhý týden), ochotu a chuť se učit novým věcem, spolehlivost. Nabízíme zázemí zavedené firmy, jistotu práce a výdělku.

Společnost

FOOD PRODUCTS, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Korunní 973, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOOD PRODUCTS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOOD PRODUCTS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému