Seřizování a obsluha dřevoobráběcích strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - seřizování a obsluha dřevoobráběcích strojů.

Seřizování a obsluha dřevoobráběcích strojů - vzdělání nižší střední odborné i vyšší. Seřizování a obsluha dřevoobráběcích strojů. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 15.500,-- - 17.500,-- Kč hrubého. Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, příjemný pracovní kolektiv, příspěvek na penzijní připojištění, motivační program, benefity, zdravotní program, odměny za pracovní jubilea, dotované stravování, 5 týdnů dovolené. Kontakt: volejte od 8:00 do 18:00 h kontaktsl. Podskalská, kontakt. Ověřeno dne 14.9.2016.

Lokalita pracoviště

Tovární 117, 381 01 Český Krumlov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému