skladník - odbytář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Profistep s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník - odbytář.

Kontaktovat: pouze zasláním strukturovaného životopisu na kontakt Požadujeme: " středoškolské vzdělání " komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost " řidičský průkaz skupiny B, C výhodou " znalost v oboru podlahovin vítána " znalost skladového hospodářství výhodou " oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou " znalost práce na PC (MS Office) " fyzickou zdatnost " práce s břemenem - manipulace s podlahovými krytinami " vztah k práci " flexibilitu Nabízíme: " zajímavou práci v prosperující firmě " možnost dalšího vzdělávání a profesionálního růstu " čistou měsíční mzdu 15 000 Kč, po zaškolení možnost navýšení mzdy dle výsledků zaměstnance

Společnost

Profistep s.r.o.

Lokalita pracoviště

Řepná 498, 321 00 Plzeň 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Profistep s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Profistep s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému