VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA /-TKA, NUTRIČNÍ SPECIALISTA /-KA, DIETOLOG / DIETOLOŽKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNKINS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - výživový specialista /-tka, nutriční specialista /-ka, dietolog / dietoložka.

KO: Pardy Jiří, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání v oboru, VŠ výhodou, znalost a povědomí z oboru zdraví a dietologie, dobré prodejní, organizační a komunikační schopnosti, aktivita, samostatnost, flexibilita, loajalita, schopnost dovést klienta k cíli, kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě, certifikát výživového poradce - výhodou, vhodné i pro absolventy. Mzda od 20 000 - 40 000 Kč, typ pracovního vztahu dle domluvy - pracovní smlouva, DPP, DPČ, nástup ihned, pracovitě: Dolní náměstí 20, Opava. Nabízíme: práce v dynamicky se rozvíjející franchisové divizi kontakt, příjemné pracovní prostředí, proškolení v systému od mateřské společnosti. Náplň práce: vedení poradenství v oblasti zdraví a úpravy váhy pro zajištěnou klientelu, průběžné rozvíjení prodejních a odborných znalostí a dovedností.

Společnost

SUNKINS a.s.

Lokalita pracoviště

Dolní náměstí 20, 746 01 Opava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dietní specialistka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.3.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNKINS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNKINS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému