Manažer/ka nákupu a prodeje odborné literatury

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - manažer/ka nákupu a prodeje odborné literatury.

místo výkonu práce: Řipská 23, 130 00 Praha 3 kontakt emailem: kontakt Pracovní náplň: Zodpovídá za organizaci obchodního oddělení, nákup publikací, stav zásob, zaměstnance atd. Dále zodpovídá za optimální skladové hospodářství, efektivní tvorbu objednávek českých i zahraničních publikací a plnění plánu prodejů. Zajišťuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích především VIP zákazníkům a pravidelným odběratelům. Hlavní zodpovědnosti: " koordinuje včasné zásobování poboček (Praha, Plzeň, Brno, Slovensko), " zabezpečuje prodej velkoodběratelům (knihkupectví, instituce, knihovny…); " kontroluje plný stav zásob ve skladu (připravuje objednávky na doplnění zboží, naskladňuje nové zboží), " komunikuje s dodavateli a odběrateli (vyjednává způsoby dodání a koordinuje s distribucí a pobočkami). Požadujeme: " vynikající prodejní a komunikační dovednosti, " psaní všemi deseti, " základní orientace v účetnictví (zkušenosti s účetním programem Helios výhodou), " aktivní přístup k práci, pečlivost, " schopnost organizace činností a koordinace toků zboží. Nabízíme: " práci v kolektivu mladých lidí, " zázemí stabilní české společnosti, " možnost ovlivnit výši platu (motivační složka), " příspěvek na stravování (stravenky). (Prosíme, aby nás uchazeči kontaktovali pouze e-mailem - zasláním strukturovaného životopisu. Pohovory si s nimi budeme následně domlouvat sami.) Zaměstnanecké výhody: stravenky, motivační složka mzdy

Lokalita pracoviště

Řipská 542, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 900 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému