Prodejci vozů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CARent Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - prodejci vozů.

Místo výkonu: Služeb 256/5, 108 00 Praha 10-Malešice Kontakt: Vránová Libuše, e-mail: kontakt, popř.na adrese pracoviště 9-12 hod v pracovní dny Prodejce vozů zaměstnavatel CARent Praha s. r.o., Náplň práce: * prodej vozidel koncovým zákazníkům * aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * zajištění vysoké úrovně prezentace vozidel * aktivní nabízení prodejních i servisních nabídek * zavedení, kontrola dodržování předprodejních procesů * zodpovědná práce v CRM Požadujeme: * středoškolské vzdělání ukončené maturitou * velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu (značky, modely, ceny atd.) * zkušenosti a praxe s vozy min. 4 let * analytické myšlení * velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook) * příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti * spolehlivost, samostatnost * časovou flexibilitu * ŘP skupiny B - aktivní řidič Nabízíme: * základní mzdu + pohyblivou složku mzdy (20.000,- Kč až 30.000,- Kč brutto) * smlouvu na dobu neurčitou * možnost firemního postupu * mobilní telefon Nástup do zaměstnání s možností výběru dvou oddělení: ihned Úvazek: plný Provoz: jednosměnný Volných míst celkem: 1 V případě zájmu o pracovní místo zasílejte strukturovaný životopis uvedením názvu pozice do předmětu.

Společnost

CARent Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

Služeb 256, 108 00 Praha 108 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CARent Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CARent Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému