Pracovník výrobní kontroly s praxí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČKD Blansko Holding, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - pracovník výrobní kontroly s praxí.

POŽADUJEME: - SŠ s maturitou v oboru strojírenství podmínkou, - znalost výkresové dokumentace, - znalost práce s PC, - řidičský průkaz skupiny B, - zodpovědnost, svědomitost, flexibilitu, - samostatnost při pracích konaných na montážích a u externích firem, - psychická odolnost a fyzická zdatnost, smysl pro detail, - anglický jazyk na úrovni B1/B2 (střední pokročilost) výhodou, - znalost práce s měřidly, měření rozměrů, drsnosti, tvrdosti nebo znalost kontroly aplikace a měření nátěrových hmot - obojí výhodou, - praxe v oboru podmínkou. POŽADOVANÁ ÚROVEŇ ODBORNOSTI: - znalost měření, např. posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, dutinoměry, mikrom. odpichy na rozměrných dílcích, - znalost měření drsnoměrem, stabilním a přenosným tvrdoměrem, tloušťkoměrem, - znalost všeobecných tolerancí ČSN ISO 2768-1,2 a normalizovaných tolerančních tříd ČSN EN 286-2, - znalost problematiky a měření nátěrových hmot (viz kontrola, kontrola tloušťky vrstvy, odtrhová zkouška a mřížková zkouška. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DOHODOU.

Lokalita pracoviště

Gellhornova 2228, 678 01 Blansko 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČKD Blansko Holding, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČKD Blansko Holding, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému