Technolog servisního centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - technolog servisního centra.

Místo výkonu práce: Velvary (nedaleko Prahy) Popis pracovní pozice: Dohled nad správným nastavováním a používáním strojů (dělící linky) Odpovědnost za jejich technický stav Dohled nad dodržováním technických postupů a parametrů výroby dle norem (orientace v normách pro zpracování kovů, ISO/TS, FMEA výhodou), jejich optimalizace Spolupráce při plánování výroby Sledování průběhu a kvality výroby Diagnostika potíží a jejich příčin Spolupráce při údržbě a opravách linek, plánování oprav a dohled nad jejich prováděním Spolupráce při vývoji nových technologií a výrobků Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání (ideálně strojního zaměření) Vhodné i pro motivovaného VŠ absolventa – strojaře Orientace v materiálech, vlastnostech a využití kovů (hliník / pozink) – výhodou Orientace v oboru dělení plechů – výhodou AJ na středně pokročilé úrovni Znalost NJ nebo IT vítána ŘP sk. B Zkušenosti s Automotive, ISO/TS a FMEA – výhodou Co Ti můžeme nabídnout? Stabilní firemní zázemí Přátelské pracovní prostředí Možnost profesního růstu a osobního rozvoje Dotované závodní stravování Možnost dalšího jazykového vzdělávání 5 týdnů dovolené Mobilní telefon (po zkušební době) 13.plat Teambuilding Kontaktuj paní Marcelu Koláčkovou, tel. kontakt

Lokalita pracoviště

Sídliště 420, 273 24 Velvary (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METAL TRADE COMAX, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost METAL TRADE COMAX, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému