ZKUŠEBNÍ TECHNIK odd. nábytku - specialista, po zapracování VEDOUCÍ odd. nábytku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti metrologie - zkušební technik odd. nábytku - specialista, po zapracování vedoucí odd. nábytku.

Po zapracování pozice Vedoucí odd. nábytku Zkušební technik - vhodné spíše pro muže Náplň práce technika: příprava a provedení zkoušek nábytku dle platných norem Náplň práce vedoucího odd.:řídí a organizuje práci v odd., jedná se zákazníky, odpovídá za správnost provedení zkoušek, podílí se na přípravě zkoušek a jejich zabezpečení vhodným přístrojovým vybavením, stanovuje postup provedení zkoušek, hlídá platnost norem, zpracovává výstupní dokumenty Požadujeme: technické vzdělání v oboru strojírenství, nebo dřevařství, ŘP"B", znalost práce na PC (MS Office), spolehlivost, komunikativnost, technickou zručnost, pečlivost, čistý trestní rejstřík Požadujeme technické vzdělání v oboru strojírenství nebo elektrotechnika, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC ( MS Office), spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, čistý trestní rejstřík Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky Kontakt e-mailem.

Lokalita pracoviště

Čechova 395, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému