učitel odborného výcviku oboru instalatér - topenář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední odborná škola stavební Karlovy Vary hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - učitel odborného výcviku oboru instalatér - topenář.

Kontakt: předem životopis e-mailem: kontakt Kvalifikační předpoklady: - Minimálně vyučen v oboru instalatér, případně maturita TZB, stavební - Praxe v oboru minimálně 5 let - Čistý trestní rejstřík (v této fázi stačí čestné prohlášení uvedené výslovně v životopise či k životopisu přiložená neověřená kopie) - Doplňkové pedagogické studium (je-li je výhodou), případně jeho zahájení po nástupu do firmy Další požadavky: - Zaslat strukturovaný životopis s uvedením průběhu vzdělání a nejvyšší dosažené vzdělání, základní osobní údaje - Průběh praxe s uvedením doby odpracované ve firmách a druhu vykonávané práce - Pracovní zkušenosti v oboru - Údaje o případném dalším vzdělání a kurzech - Znalost práce na PC Výhody: Absolvování DPS Praktické zkušenosti s kovoobráběním Svářečský průkaz kovů , plastů Místo výkonu práce: město Karlovy Vary Platové podmínky: 22 000 Kč měsíční hrubá mzda + odměny dle pracovních výsledků 8 týdnů dovolené Nástup možný od září 2016

Společnost

Střední odborná škola stavební Karlovy Vary

Lokalita pracoviště

nám. K. Sabiny 159, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr odborné výchovy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední odborná škola stavební Karlovy Vary výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední odborná škola stavební Karlovy Vary o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému