Projektový manažer/ka - Water saving

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NWT a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí v oblasti administrativních agend - projektový manažer/ka - water saving.

pracoviště Zlín - Prštné - Popis pozice a odpovědností - založení nové divize se zaměřením na nabídku portfolia produktů, staveb a technologií v oblasti šetření vodou, zodpovědnost za obchodní výsledky a chod divize, komunikace se zákazníky a ostatními pověřenými osobami, řešení vzniklých i potenciálních problémů, zodpovídá za cenové kalkulace - Požadavky - Vysokoškolské vzdělání, samostatnost, analytické myšlení, 100% spolehlivost, systematický přístup k práci, důraz na maximální kvalitu a detail, dochvilnost, reprezentativní vystupování a jednání, řidičské oprávnění typu B – aktivní řidič, co se nebojí jezdit delší vzdálenosti, nadstandardní znalost práce na PC – Powerpoint, Word, Excel, Outlook, znalost anglického jazyka výhodou, nadšení a touha něco dokázat, ochotu a přesvědčení pracovat a zastupovat společnost včetně prezentace jejího pozitivního obrazu - Co nabízíme: pevnou mzdu + výkonnostní složku (za dosažení cílů), maximální důvěru a podporu samostatnosti, mobilní telefon, notebook a služební automobil na náklady zaměstnavatele, možnost seberealizace, být v dlouhodobém horizontu součástí vrcholového managementu společnosti NWT a.s. - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

NWT a.s.

Lokalita pracoviště

třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí v oblasti administrativních agend

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NWT a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NWT a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému