Realizátor/ka agenturního zaměstnávání

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - realizátor/ka agenturního zaměstnávání.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt Místo výkonu práce - TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. - pracoviště 28. října č.p. 1080/24, 430 01 Chomutov 1 Informace o pracovním místě - realizace zakázek pro klienty v oblasti agenturního zaměstnávání - zodpovědnost za plnění objednávky na svém úseku a řešení podnětů od zákazníka - personální marketing - monitoring situace na trhu pracovních sil - řešení náhle vzniklých (i krizových) situací Požadujeme - aktivní polský jazyk podmínkou - na bězné komunikativní úrovní - zkušenosti s prací v agentuře práce velkou výhodou - dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu - časová a prostorová flexibilita - výborné organizační a komunikační schopnosti - znalost MS office - samostatná a výkonově orientována osobnost - ŘP sk. B - aktivní řidič Nabízíme - zajímavou a dynamickou práci v rychle se měnícím prostředí - možnost profesního a osobnostního růstu - velice atraktivní a motivující finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - neformální společenské aktivity - automobil k firemním účelům, mobil, notebook

Lokalita pracoviště

28. října 1080, 430 01 Chomutov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému