Manažerka/Ředitelka školky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANS-Dem, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) - manažerka/ředitelka školky.

místo výkonu práce: Salmovská 498/7, Nové Město kontakt: V případě zájmu zašlete svů*j životopis s fotografií na mail kontakt (předmět Vychovatelka). Zájemci splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru. Hledáme manažerku/ředitelku pobočky do naší mezinárodní školky Sugar Cube. Náplň práce: - rozvoj pobočky soukromé školky - efektivní využití finančních prostředků věnovaných rozvoji firmy - vytváření a realizaci strategických a obchodních plánů společnosti - vyhodnocení možností místního trhu - organizace práce pobočky - nábor, motivace a kontrola zaměstnanců Požadujeme: - praxe z obdobné pozice (předchozí zkušenost je nutná) - vzdělání v oblasti financí nebo řízení podníků - spolehlivost, odpovědnost, flexibilita - schopnost týmové práce - chuť pracovat v multikulturním prostředí - přehled o aktuálním dění kolem soukromých školek, dětských skupin nebo jeslí výhodou V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotkou na mail kontakt (předmět Manažerka), zájemci splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost

ANS-Dem, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Salmovská 498, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční manažer v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANS-Dem, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANS-Dem, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému