Lektor v oblasti stavebnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Droinvest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání - lektor v oblasti stavebnictví.

místo výkonu práce: celá ČR kontakt: Zářecká Pavla Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme přední vzdělávací organizace, zabezpečující vzdělání v technických a stavebních oborech po celé ČR. Do svého týmu přijmeme lektora stavebních materiálů na DPP. Požadujeme: VŠ, SŠ obor stavební nebo technický Znalost produktů ve stavebnictví Výborné prezentační schopnosti Schopnost předávat informace Příjemné a profesionální vystupování Lektorské zkušenosti výhodou Nabízíme: Získání lektorské zkušenosti u významných klientů. Zajímavé finanční ohodnocení.Spolupráci min do roku 2020. Časovou flexibilitu. HPP možný podle pracovních výsledků. Typ spolupráce: externí Termín nástupu dohodou Místo výkonu práce: celá ČR "Poskytnutím osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise dáváte souhlas k jejich zpracování a uchovávání v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k jejich zpracování". placené cestovné a stravné

Společnost

Droinvest s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel odborných předmětů v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Lektoři dalšího vzdělávání

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Droinvest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Droinvest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému