Pracovník/ce pro oddělení prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B2B Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - pracovník/ce pro oddělení prodeje.

Místo výkonu práce: Plzeňská č.p. 3070, 700 30 Ostrava - Zábřeh Žádáme uchazeče/ky nejprve o zaslání životopisu na e-mail: kontakt a uvedení názvu nabízené pozice. Požadujeme: Úplné středoškolské vzdělání s maturitou, znalost ovládání PC, komunikativní znalost AJ výhodou, řidičský průkaz sk.B, odpovědnost, dobré komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivost, bezúhonnost. Nástup možný ihned.

Společnost

B2B Partner s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeňská 3070, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B2B Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B2B Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému