LEPIČKÁŘ - STROJNÍK LEPÍCÍHO STROJE V KARTONÁŽI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Plojhar s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - lepičkář - strojník lepícího stroje v kartonáži.

Náplň práce: jedná se o zakázkovou výrobu přepravních obalů z vlnité lepenky - obsluha lepícího stroje BOBST (z r. 1998) určeného k lepení 3bodových, 4bocových a klasických krabic, seřizování stroje, nastavení a kontrola jeho správného chodu, 100% kontrola hotových výrobků, práce pod vedením zkušených mistrů - zaškolení Požadavky: samostatnost, aktivita, slušné vystupování Nabízíme: nástupní základní mzdu 16700 Kč hrubého měsíčně, zkušený lepičkář po zapracování dosahuje výdělku až 30000 Kč, stravenky 100 Kč( z toho pouze 25 Kč hradí zaměstnanec), stabilní zaměstnání v dobře zavedené stabilní a stále se rozvíjející firmě s tradicí Na Vaše reakce se těší Dana Plojharová a případné dotazy vám rádi zodpovíme na telefonním čísle kontakt. Životopis, případně motivační dopis pošlete na emailovou adresu kontakt.

Společnost

Plojhar s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jar. Hůlky 1947, 370 07 České Budějovice 7, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Plojhar s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Plojhar s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému