Obsluha DT JIH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elektrárny Opatovice, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na výrobu a rozvod energií - obsluha dt jih.

Výběrové řízení na obsazení profese OBSLUHA DT JIH pro práci v denním provozu Distribuce tepla, převážně pro pracoviště v Pardubicích a Chrudimi Základní charakteristika činnosti: provádí obsluhu, opravy a běžnou údržbu technologického zařízení soustavy distribuce tepla. Požadujeme: " vyučení v oboru strojním nebo středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru strojním " svářečský průkaz na svařování kovů včetně praxe " uživatelskou znalost práce s PC " řidičský průkaz skupiny B " organizační dovednosti " samostatnost, spolehlivost " časovou flexibilitu Vítáme: " praxi v oboru teplárenství " topičský průkaz II. třídy na plynná a kapalná paliva " bydliště v okruhu Pardubic, Chrudimi, Opatovic nad Labem " ochotu a snahu vzdělávat se Nabízíme: " seznámení s problematikou pracovní činnosti dle uzavřeného adaptačního plánu " širokou škálu zajímavých benefitů Další informace podá útvar Personalistika a CSR * kontaktnebo kontakt. Písemné přihlášky a strukturovaný životopis přijímáme na adrese Elektrárny Opatovice, a.s., útvar Personalistika a CSR, Opatovice nad Labem, 532 13 Pardubice 2 nebo na e-mailu: kontakt Termín uzávěrky pro přijímání přihlášek: 22. 9. 2016

Lokalita pracoviště

Opatovice nad Labem 1, 532 13 Opatovice nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na výrobu a rozvod energií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elektrárny Opatovice, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elektrárny Opatovice, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému