Plavčíci - Dohoda o provedení práce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vodní záchranná služba Brno-město hledá vhodného kandidáta na pozici Plavčíci, strážci pláží - plavčíci - dohoda o provedení práce.

Informační schůzky pro zájemce: napište nám e-mail na kontakt Hledáme plavčíky pro zajištění bazénů v Brně. Vhodné pro studenty. PP vztah: DPP Místo výkonu práce: Bazény v Brně Požadujeme: věk 18+ kvalifikaci Plavčík, zájemce bez kvalifikace vyškolíme (bližší informace sdělíme v e-mailu) dobrá fyzická, psychická a plavecká zdatnost schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost Nabízíme: flexibilní pracovní dobu (volba směn brigádníky v online systému) atraktivní pracovní prostředí práci v mladém kolektivu letní i celoroční brigádu

Společnost

Vodní záchranná služba Brno-město

Lokalita pracoviště

Pisárecká 480, 603 00 Brno 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vodní záchranná služba Brno-město výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vodní záchranná služba Brno-město o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému