PRODAVAČ/KA, NA ČERPACÍ STANICI POHONNÝCH HMOT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DIBENA MORAVA,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - prodavač/ka, na čerpací stanici pohonných hmot.

PŘIJMU PRODAVAČE- PRODAVAČKU, NA ČERPACÍ STANICI POHONNÝCH HMOT V BRNĚ BOHUNICÍCH: ŽIVOTOPIS ZAŠLETE NA EMAIL: kontakt FUNKCE SPOJENÁ S OBSLUHOU A ÚKLIDEM MYCÍ LINKY JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ 06,00 - 19,00 HOD. ( DLOUHÝ/KRÁTKÝ TÝDEN ) MZDA 16-23.000 + ODMĚNY DLE HOSPODÁŘSKÝCH VÝSLEDKŮ NEJEDNÁ SE POUZE O PRÁCI ZA POKLADNOU, ALE I MANUÁLNÍ PRÁCE SOUVISEJÍCÍ S PROVOZEM!!! POŽADUJI: MINIMÁLNĚ VYUČENÍ V OBORU S PRAXI V OBCHODĚ OCHOTA PRACOVAT DLE POTŘEBY A POŽADAVKŮ ZAMĚSTNAVATELE, SCHOPNOST KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM ZNALOST PRÁCE S PENĚZI PODMÍNKOU!!!, ZNALOST PRÁCE NA PC ČISTÝ TR.REJSTŘÍK A BEZDLUŽNOST, DOBRÝ ZDRAVOTNÍ STAV

Společnost

DIBENA MORAVA,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kamenice 745, 625 00 Brno 25 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DIBENA MORAVA,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DIBENA MORAVA,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému