Komunitní / sociální tlumočníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fond dalšího vzdělávání hledá vhodného kandidáta na pozici Překladatelé a tlumočníci - komunitní / sociální tlumočníci.

Místo výkonu práce: Praha, Středičeský, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj e-mail: kontakt Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. V našem týmu vyznáváme společné hodnoty - důvěru, otevřenost, spolupráci, profesionalitu a odpovědnost. Právě hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici: KOMUNITNÍ/SOCIÁLNÍ TLUMOČNÍK pro účely realizace projektu "Podpora začleňování cizích státních příslušníků na trh práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002746) do regionů Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj. Hledáme tlumočníky primárně pro jazyk: angličtina, ruština, ukrajinština, bulharština, rumunština, vietnamština, čínština, francouzština, španělština, v případě dalších jazykových mutací je možná spolupráce po dohodě. Co od Vás očekáváme: - odpovídající vzdělání nebo absolvované kurzy v oboru komunitní/sociální tlumočení či interkulturní práce - praxi v oboru - perfektní znalost jazyka, který budete tlumočit (úroveň C2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky) - možné tlumočení i více než jednoho jazyka - vstřícné vystupování, dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti - spolehlivost, samostatnost, loajalitu - zodpovědný a proaktivní přístup Co budete dělat (hlavní náplň práce): - tlumočení schůzek na Úřadu práce ČR - tlumočení při doprovodech na další úřady, které souvisejí s integrací cizích státních příslušníků na trh práce - tlumočení při jednání klientů se zaměstnavateli - pravidelná komunikace s odbornými pracovníky projektu, kteří budou Vaši činnost koordinovat Co Vám nabízíme: - práci na dohodu o provedení práce (s odměnou 245,- Kč/hodina) - možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU - metodické vedení a supervizi - nepravidelnou dlouhodobou spolupráci dle potřeb klientů, sdílený systém plánování schůzek - práci v příjemném kolektivu - v Praze od dubna 2017 možnost umístit dítě ve věku 2 - 6 let do dětské skupiny - pracoviště v Praze / Středočeském / Jihomoravském / Moravskoslezském kraji Nástup: možný kdykoliv v průběhu realizace projektu (do 31. 8. 2018) Zájemci zasílejte strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis v elektronické podobě na adresu kontakt (do předmětu uveďte "Tlumočník"), nebo poštou na adresu: Fond dalšího vzdělávání (Lidské zdroje), Na Maninách 876/, 107 00 Praha 7. Případně je předložte v tištěné podobě na recepci FDV.

Společnost

Fond dalšího vzdělávání

Lokalita pracoviště

Na Maninách 876, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tlumočník, překladatel v oboru Komunikace, PR a media
Alternativní názvy profese: Překladatelé a tlumočníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 245 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Francouzština - aktivní komunikace
  • Španělština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fond dalšího vzdělávání výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fond dalšího vzdělávání o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému